Ugrás a főmenühözUgrás a fő tartalomhozUgrás a lábléchez

Változik a H8-as HÉV közlekedése az október 5–6-i hétvégén

Budapest, 2024. október 4. – Rövidített útvonalon, csak az Örs vezér tere és Kerepes között jár a H8-as HÉV az október 5–6-i hétvégén. Kerepes és Gödöllő között pótlóbuszok közlekednek.

 

A H8-as HÉV rövidített útvonalon, csak az Örs vezér tere és Kerepes között közlekedik október 5-én és 6-án, szombaton és vasárnap karbantartás miatt.

 

A kimaradó szakaszon a H8-as, a H8E és a H8SZ pótlóbuszok közlekednek:

  • a H8-as alapjárat Kerepes és Gödöllő között – Szilasliget és Mogyoród érintésével;
  • a H8E gyorsjárat Kerepes és Gödöllő között – Szilasligetet, Mogyoródot és Szentjakabot nem érinti;
  • a H8SZ pótlóbuszjárat Mogyoród és Szentjakab között igényvezérelt rend szerint, teljes üzemidőben jár, Mogyoród állomásnál csatlakozva a H8-as pótlóbuszhoz. A járat csak akkor indul, ha az utazási igényt a meghirdetett indulási időpont előtt legalább 30 perccel bejelentették. Részletek a mav-hev.hu/h8sz oldalon olvashatók.

 

H8-as HÉV hétvégi menetrendje

(A képre kattintva nagyobb méretben jelenik meg a grafika)

 

A menetrendek elérhetők a BudapestGO utazástervezőben és a bkk.hu/menetrendek weboldalon.

 

További információk a MÁV-HÉV oldalán olvashatók.