Változás a 151-es autóbusz, illetve a 948-as éjszakai járat közlekedésében!
Érvényes:
Február 3., hétfő üzemkezdettől - február 17., hétfő 4:30-ig
Részletek:
A következő járatok közlekedése útbeszakadás miatt az alábbiak szerint módosul:
- A 151-es autóbusz, illetve a 948-as éjszakai járat terelve közlekedik, nem érinti Pesterzsébet vasútállomás, az Attila utca, a Vörösmarty utca, a Török Flóris utca és a Baross utca megállót, a 151-es járat pedig a Csepeli átjáró megállót sem.
Megjegyzés:
Az autóbuszok Kőbánya alsó vasútállomás, illetve a Dél-pesti autóbuszgarázs felé a Topánka utca–Török Flóris utca útvonalon haladnak és megállnak a 35-ös járat Pesterzsébet városközpont és az Ady Endre utca (Topánka utca) megállójában, továbbá a 2B villamos Nagysándor József utca megállóhelyén.
Csepel felé a járatok a Szent Imre herceg utca–Ferenc utca–Topánka utca útvonalon közlekednek, a 948-as éjszakai járat megáll a 35-ös autóbusz Szent Imre herceg utca, Szent Erzsébet tér, Ady Endre utca (Topánka utca) és Pesterzsébet városközpont megállóiban, a 151-es autóbusz pedig a Pesterzsébet, Baross utca megállójában is.
Érintett járat(ok)
BKK Info
Infopark megállónál akadálymentesen nem érhető el
február 5., szerda 17:12-től
terelve közlekedik, nem érinti a Széchenyi István tér és a József nádor tér megállót Deák Ferenc tér M felé
február 7., péntek 23:59-től
február 10., hétfő 4:00-ig
terelve közlekedik az Astoria M és a Clark Ádám tér között
február 7., péntek 23:59-től
február 10., hétfő 4:00-ig
terelve közlekedik, nem érinti a Kossuth Lajos tér M és a Szemere utca megállót Gyöngyösi utca M felé
2023. szeptember 25., hétfő üzemkezdettől
2025. augusztus 31., vasárnap üzemzárásig
terelve közlekedik a pesterzsébeti szakaszon
február 3., hétfő üzemkezdettől
február 17., hétfő 4:30-ig
megálló-áthelyezés
2023. szeptember 25., hétfő üzemkezdettől
2025. augusztus 31., vasárnap üzemzárásig
autóbuszos pótlás a teljes vonalon
február 10., hétfő 23:59-től
február 11., kedd 4:00-ig
terelve közlekedik, nem érinti a Széchenyi István tér és a József nádor tér megállót Deák Ferenc tér M felé
február 14., péntek 23:59-től
február 17., hétfő 4:00-ig
terelve közlekedik a Clark Ádám tér és az Astoria M között
február 14., péntek 23:59-től
február 17., hétfő 4:00-ig
nem közlekedik Kelenföld vasútállomás és a Móricz Zsigmond körtér között
február 16., vasárnap üzemkezdettől
12:00-ig
megállóáthelyezés
február 20., csütörtök üzemkezdettől
június 17., kedd üzemzárásig
autóbuszos pótlás a teljes vonalon
február 24., hétfő 23:59-től
február 25., kedd 4:00-ig